Czy to Twoja firma?

Restauracja Wysokie Loty Marlena Mączka praca

Jasionka
Restauracja Wysokie Loty Marlena Mączka najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Restauracja Wysokie Loty Marlena Mączka

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Restauracja Wysokie Loty Marlena Mączka

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Restauracja Wysokie Loty Marlena Mączka poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Restauracja Wysokie Loty Marlena Mączka - oferty archiwalne

  • Pomoc kuchenna

    Restauracja Wysokie Loty Marlena Mączka
    • Jasionka
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Zatrudnimy na stanowisko POMOC KUCHENNA do restauracji Wysokie Loty w Jasionce.
      Do stałych obowiązków będzie należeć: pomoc przy wydawaniu posiłków, przygotowanie półproduktów, zmywanie naczyń.

      Masz chęci do pracy, kochasz gotować, czekamy na Ciebie!
      Stałe godziny pracy, elastyczny grafik, praca w systemie dwuzmianowym od 8-16 oraz od 12-20!

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 550 PLN
      • Opis wynagrodzenia: [Godzina zakończenia pracy] : 20:00
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

    • Jasionka

      Stałe godziny pracy, elastyczny grafik!

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 300 PLN

Pracodawcy w Jasionce