Czy to Twoja firma?

DG-Instal Damian Gołębiewski praca

Brzozie
DG-Instal Damian Gołębiewski najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Elektryk Brzozie
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy DG-Instal Damian Gołębiewski

Praca alert - powiadomienia

Praca DG-Instal Damian Gołębiewski

  • Elektryk

    DG-Instal Damian Gołębiewski
    • Działdowo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca DG-Instal Damian Gołębiewski - oferty archiwalne

  • Pomocnik elektryka

    • Iława
    • Zakres obowiązków

      - pomoc przy pracach elektro - montażowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: - uprawnienia na podesty ruchome przejezdne UDT (mile widziane) - chęci do pracy - umowę o pracę na pełny etat - możliwość podnoszenia kwalifikacji - atrakcyjne wynagrodzenie - zakwaterowanie - przejazdy na budowę firmowym samochodem

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: jw.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Elektryk

    • Iława

      - wykonywanie prac elektrycznych według przekazywanych projektów
      - podłączenia rozdzielni przemysłowych
      - montaż tras kablowych
      - inne prace wykonywane na stanowisku elektryka

      Wymagania

      • Inne wymagania: - uprawnienia SEP do 1 KV(wymagane) - uprawnienia na podesty ruchome przejezdne UDT (mile widziane) - wykształcenie elektryczne (mile widziane) - prawo jazdy kat. B (mile widziane) - umowę o pracę na pełny etat - możliwość podnoszenia kwalifikacji - atrakcyjne wynagrodzenie - zakwaterowanie - przejazdy na budowę firmowym samochodem

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 5 000 PLN