Czy to Twoja firma?

F.T.U.H. HANSA-TRANS KAZIMIERZ HANKUS praca

Witkowice
TRANSPORT DROGOWY TOWARÓW
F.T.U.H. HANSA-TRANS KAZIMIERZ HANKUS najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Witkowice
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy F.T.U.H. HANSA-TRANS KAZIMIERZ HANKUS

Praca alert - powiadomienia

Praca F.T.U.H. HANSA-TRANS KAZIMIERZ HANKUS

  • Kierowca kat. c

    F.T.U.H. HANSA-TRANS KAZIMIERZ HANKUS
    • Witkowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca F.T.U.H. HANSA-TRANS KAZIMIERZ HANKUS - oferty archiwalne

    • Witkowice
    • Zakres obowiązków

      dbanie o powierzony pojazd, zgłaszanie ewentualnych usterek, przewóz towarów zgodnie z poleceniem, nadzór nad załadunkiem i rozładunkiem, zabezpieczenie załadowanego towaru, pilnowanie poprawności dokumentów i inne.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C
      • Inne wymagania: prawo jazdy kat. C, aktualne badania psychotechniczne, kurs na przewóz rzeczy, karta kierowcy, mile widziane doświadczenie zawodowe, system pracy równoważny.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 10 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Witkowicach