Czy to Twoja firma?

Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej praca

Kętrzyn
Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sektor publiczny / służby mundurowe

Oferty pracy Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej

Praca alert - powiadomienia

Praca Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej

  • Funkcjonariusz

    Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej
    • Kętrzyn
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Praca Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej - oferty archiwalne

  • Funkcjonariusz straży granicznej

    • Kętrzyn
    • Zakres obowiązków

      Ogólny zakres obowiazków określa rozdział 11 ustawy o Staży Granicznej z dnia 12.10.1990r. (Dz.U.z 2021r. poz.1486 ze zm).
      Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej pod adresem w zakładce Służba/Praca

      Wymagania

      • Inne wymagania: Szczegółowe informacje najdują się na stronie internetowej Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej w zakładce Służba/Praca

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 019 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Funkcjonariusz po szkoleniu podstawowym w służbie przygotowawczej ok.4350 zł brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kętrzynie