Axidus International  Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Axidus International sp. z o.o. praca

Olsztyn

Z nami podejmiesz legalną i bezpieczną pracę w Holandii. Obsługujemy hale kwiatowe, magazyny owocowo-warzywne, szklarnie z pomidorami głównie w rejonie Hagi i Rotterdamu. Wyjazdy do pracy organizujemy co tydzień w zależności od pory oku i sektora pracy. Zrób pierwszy krok do swojej nowej pracy za granicą, zarejestruj się i zacznij pracować już dziś! Agencja Pracy Axidus jest zrzeszonym pracodawcą OKAP. www.axidus.com.pl

Axidus International Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik fizyczny Olsztyn
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Axidus International Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Axidus International Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Axidus International Sp. z o.o.

Siedziba główna

Praca Axidus International Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Praca na Święta - bonus 340 € - Holandia od zaraz!

    Axidus International Sp. z o.o.
    • Holandia
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • 46-60 zł / godz.
    • Agencja pośrednictwa pracy Axidus International Sp. z o.o. poszukuje dla holenderskiego klienta pracowników na okres około 5 tygodni (z możliwością dłuższej współpracy).

      Wyjazd już w przyszłym tygodniu – powrót w połowie stycznia.

      Stanowisko pracy: pracownik produkcji

      Miejsce pracy: okolice Rotterdamu, Holandia

      Zakres obowiązków

      ogólne prace produkcyjne (m.in. pakowanie, sortowanie, segregacja, kontrola jakości owoców, warzyw, słodyczy, kwiatów, bukietów, stroików, zabawek; proste prace magazynowe)

      Zarobki:

      stawka podstawowa od 9,82 do 10,91 euro/h (w zależności od zakładu pracy) za zmianę dzienną plus dodatki za nadgodziny i drugie zmiany (125% stawki podstawowej) oraz trzecie zmiany i pracę w weekendy (150% stawki podstawowej). Brak stawki wiekowej!

      Przewidywane zarobki miesięczne nawet do 2000 euro netto!

      Wymagania

      • dyspozycyjności do pracy na minimum 4 tygodnie
      • chęci do pracy od grudnia do stycznia (wraz z dniami świątecznymi)

      Oferujemy

      • tygodniowe wypłaty - w każdy piątek na wskazane konto,
      • wspólne zakwaterowanie dla par i grup znajomych,
      • ubezpieczenie pracownicze i transport do pracy,
      • organizujemy przejazd z Polski do Holandii (usługa płatna),
      • bonus 250 € netto za pracę w okresie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku oraz dodatkowe 90 € netto za transport powrotny od Polski!
      • Masz prawo jazdy kat. B? - zostań naszym kierowcą! Auto służbowe i rozliczenie godzinowe za każdy ekstra kurs! Dodatkowo BONUS w postaci nowego telefonu Apple IPhone dla kandydatów prowadzących auta służbowe po 5 tygodniach pracy!

Pracodawcy w Olsztynie