Czy to Twoja firma?

PUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 5 ŚWIEBODZIN praca

Świebodzin
PUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 5 ŚWIEBODZIN najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia medycyna / farmacja / zdrowie praca fizyczna

Oferty pracy PUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 5 ŚWIEBODZIN

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 5 ŚWIEBODZIN

PUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 5 ŚWIEBODZIN poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 5 ŚWIEBODZIN - oferty archiwalne

  • Nauczyciel

    PUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 5 ŚWIEBODZIN
    • Świebodzin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wychowawca grupy przedszkolnej.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: Wychowanie przedszkolne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 949 do 4 046 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + dodatki
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Świebodzinie