Czy to Twoja firma?

COLAS POLSKA sp. z o.o. praca

Palędzie

Jesteśmy COLAS POLSKA Sp. z o.o., dumnym przedstawicielem branży konstrukcyjno-budowlanej z ponad trzydziestoletnią tradycją. Nasza przygoda rozpoczęła się 1 stycznia 1992 roku, kiedy to wykluwaliśmy się z Rejonu Dróg Publicznych w Środzie Wielkopolskiej. Od tamtej pory nieustannie rozwijamy się, by sprostać wyzwaniom współczesnego budownictwa drogowego i infrastruktury miejskiej. Nasza siedziba znajduje się w malowniczym Palędziu koło Poznania, ale nasze działania wykraczają daleko poza granice kraju. Jako integralna część globalnej grupy COLAS S.A., obecnej w 50 krajach na 5 kontynentach, czerpiemy z bogactwa doświadczeń i innowacji, które pozwalają nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Z dumą możemy się określić jako jeden z liderów w światowych technikach i technologiach budownictwa drogowego. Specjalizujemy się w wykonawstwie robót drogowych, produkcji emulsji asfaltowych oraz w metodzie wtórnego przerobu bitumicznych nawierzchni drogowych. Nasze projekty charakteryzują się nowoczesnymi rozwiązaniami, szczególnie w dziedzinie ochrony środowiska, co stanowi naszą przewagę konkurencyjną. Wysoka jakość naszych produktów i usług to wynik dostępu do wyspecjalizowanej wiedzy i doświadczenia naszej Grupy. Jesteśmy dumni z naszej historii współpracy z renomowanymi firmami drogowymi, takimi jak duńska TARCOVEJ A/S i francuska SCREG S.A., które zaowocowały sprywatyzowaniem firmy w 1997 roku. Od 2005 roku COLAS S.A. jest jedynym udziałowcem, co zapewnia nam stabilność finansową i pozwala na dalszy rozwój. Zatrudniając globalnie ponad 60,000 pracowników, realizujemy około 100,000 projektów rocznie, co świadczy o naszej skali działania i zaangażowaniu w tworzenie trwałej infrastruktury dla przyszłych pokoleń. Jesteśmy przekonani, że nasza praca ma realny wpływ na poprawę jakości życia ludzi na całym świecie. W COLAS POLSKA Sp. z o.o. łączymy pewność siebie i autorytet z podejściem, które jest zarówno dostępne, jak i empatyczne. Nasza komunikacja jest równowagą między informacyjnością a konwersacyjnością, a nasze zdania są klarowne i logiczne. Stawiamy na prostotę, która ma siłę oddziaływania, a skomplikowane pojęcia branżowe tłumaczymy w przystępny sposób. Zapraszamy do współtworzenia z nami historii, która każdego dnia jest pisana na nowo dzięki zaangażowaniu i pasji naszych pracowników.

COLAS POLSKA Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja administracja biurowa / praca biurowa księgowość / ekonomia inżynieria / technologia / technika logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy COLAS POLSKA Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca COLAS POLSKA Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa COLAS POLSKA Sp. z o.o.

Siedziba główna

COLAS POLSKA Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca COLAS POLSKA Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Robotnik drogowy

    COLAS POLSKA Sp. z o.o.
    • Palędzie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      kompleksowa realizacja robót drogowych z mas bitumicznych, montaż i utrzymanie sprzętu drogowego, zalewanie betonu, układanie asfaltu, praca na terenie kraju - wg zleceń

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: dobry stan zdrowia, dokładność
      • Inne wymagania: mile widziana umiejętność pracy w zespole, sprawność fizyczna;

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Rogoźno
    • 2 800 zł / mies.

      realizacja usług budowlano-drogowych z ustalonymi wytycznymi technicznymi, praca przy kładzeniu masy bitumicznej

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: - mile widziane uprawnienia na zagęszczarce oraz przecinarkę do nawierzchni

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN