Czy to Twoja firma?

Tahami Fish Sp. z o.o. w Olsztynie praca

Olsztyn
Tahami Fish Sp. z o.o. w Olsztynie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
rolnictwo / hodowla

Oferty pracy Tahami Fish Sp. z o.o. w Olsztynie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Tahami Fish Sp. z o.o. w Olsztynie

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Tahami Fish Sp. z o.o. w Olsztynie - oferty archiwalne

  • Przetwórca ryb

    Tahami Fish Sp. z o.o. w Olsztynie
    • Lidzbark Warmiński
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      czynności technologiczno-produkcyjne w procesie przetwarzania surowca rybnego.

      Wymagania

      • Inne wymagania: mile widziane osoby z lekkim stopniem niepełnosprawności, co nie wyklucza kandydatów bez posiadania orzeczenia o niepełnośprawności.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
      • Opis wynagrodzenia: umowa zlecenie: 18,30 zł/godzinę brutto I zmiana 06:00-14:00 II zmiana 14:00-22:00

Pracodawcy w Olsztynie