Czy to Twoja firma?

PHU PAUL-PLAST s.c. J.A.Adamiak praca

Łeba
PHU PAUL-PLAST s.c. J.A.Adamiak najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Monter Łeba
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy PHU PAUL-PLAST s.c. J.A.Adamiak

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PHU PAUL-PLAST s.c. J.A.Adamiak

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca PHU PAUL-PLAST s.c. J.A.Adamiak - oferty archiwalne

  • Monter stolarki budowlanej

    PHU PAUL-PLAST s.c. J.A.Adamiak
    • Lębork
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Montaż okien PCV,AL konstrukcji,AL bram garażowych,rolet.Montaż wegług zleceń klienta.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Mile widziane prawo jazdy kat.B.Do przyuczenia.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Łebie