Czy to Twoja firma?

Rosti Poland sp. z o.o. praca

Białystok

Jesteśmy Rosti Poland sp. z o.o., innowacyjnym liderem w przetwórstwie tworzyw sztucznych, z siedzibą w sercu malowniczego Białegostoku. Nasza historia jest ściśle związana z Grupą Rosti - globalnym graczem z szwedzkimi korzeniami, należącym do renomowanego koncernu Nordstjernan. Jesteśmy dumni, że nasz zakład jest największym w całej Grupie Rosti, a nasz zespół liczy około 1000 wykwalifikowanych pracowników, którzy są sercem naszej działalności.

Nasze produkty to wynik pasji i zaangażowania, które znajdują zastosowanie w wielu sektorach - od motoryzacji, przez elektrotechnikę, aż po medycynę i AGD. Dzięki nowoczesnej fabryce na ul. Myśliwskiej w Białymstoku, wyposażonej w najnowocześniejsze technologie w Unii Europejskiej, jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom.

Innowacja i jakość to dla nas nie tylko hasła marketingowe, ale realne cele, które osiągamy dzięki ciągłym inwestycjom w rozwój. Nasze usługi produkcyjne, takie jak wtrysk, lakierowanie, dekoracja i montaż wyrobów gotowych, są odpowiedzią na zróżnicowane potrzeby naszych klientów, z którymi budujemy trwałe partnerstwa.

W Rosti Poland cenimy uczciwość, pasję, partnerstwo i doskonałość. Te wartości są dla nas fundamentem, na którym opieramy nasze codzienne działania. Dzięki nim tworzymy nie tylko produkty, ale i relacje, które są równie trwałe.

Jako część międzynarodowej Grupy Rosti, mamy dostęp do globalnych zasobów i wiedzy, co pozwala nam na ciągłe doskonalenie naszych procesów i oferty. Nasza obecność na rynkach międzynarodowych to nie tylko eksport wysokiej jakości produktów, ale i wymiana doświadczeń, która napędza nasz rozwój.

Dbamy o naszych pracowników, oferując programy wdrażania do pracy i możliwości rozwoju zawodowego. Wierzymy, że inwestycja w ludzi to najlepsza inwestycja w przyszłość firmy.

Jesteśmy Rosti Poland - Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie przetwórstwa tworzyw sztucznych. Razem możemy więcej. Zapraszamy do współpracy i poznania naszej historii sukcesu.

Rosti Poland sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł inżynieria / technologia / technika zarządzanie / dyrekcja it (informatyka) sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Rosti Poland sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Rosti Poland sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Rosti Poland sp. z o.o.

Siedziba główna

Rosti Poland sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Rosti Poland sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Młodszy ustawiacz maszyn/ustawiacz maszyn

    Rosti Poland sp. z o.o.
    • Białystok
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Pobieranie form wtryskowych wraz z osprzętem z magazynu form, weryfikacja pobieranych elementów na podstawie Karty Formy (typ, ilość, jakość). Zabezpieczenie obszaru, w którym odbywają się prace prze zbrojeniowe przed dostępem osób postronnych. Przezbrajanie maszyn wtryskowych zgodnie z dokumentacją technologiczną oraz standardami Działu Produkcji. Dbałość o porządek i bezpieczne warunki pracy na stanowisku w trakcie prac prze zbrojeniowych oraz po ich zakończeniu ze szczególnym uwzględnieniem ewentualnych wycieków wody lub oleju. Wykonywanie zabiegów konserwacyjnych na formie w trakcie produkcji oraz po zakończeniu produkcji. Zdawanie form wtryskowych wraz z osprzętem do magazynu form, informowanie o rozbieżnościach między stanem faktycznym a Kartą Formy.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Monter

    • Białystok

      Montowanie i wykonywanie innych operacji zgodnie z obowiązującą na stanowisku instrukcją. Obsługa urządzeń znajdujących się na linii montażowej: testery, zgrzewarki, wkrętarki, prasy ręczne w celu realizowania procesu montażu. Wypełnianie dokumentów niezbędnych do realizacji procesu montażu obowiązujących na danym stanowisku. Wykonywanie czynności na stanowisku zgodnie z godzinowymi i dziennymi i założeniami ilościowymi z uwzględnieniem wymogów jakościowych. Współpraca z całym zespołem linii montażowej w celu zapewnienia ciągłości procesu montażu. Weryfikowanie ilości powstałych braków, zliczanie ich oraz informowanie osoby odpowiedzialne zgodnie z ustalonymi zasadami. Utrzymanie porządku na stanowisku w czasie pracy i pozostawienie porządku na swoim obszarze na koniec. Praca w systemie 3 zmianowym w godz. 6-14,14-22,22-6

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
  • Ślusarz narzędziowy/młodszy ślusarz narzędziowy

    • Białystok
    • 3 000 zł / mies.

      - Dbanie o właściwy stan maszyn i urządzeń znajdujących się w narzędziowni
      -Dokonywanie prostych prac ślusarskich (m.in. toczenie, frezowanie, gwintowanie, szlifowanie)

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, mechaniczne
      • Inne wymagania: zdolności manualne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia

Pracodawcy w Białymstoku