Czy to Twoja firma?

Zespół Szkół Zawodowych w Bogatyni praca

Bogatynia
Zespół Szkół Zawodowych w Bogatyni najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia praca fizyczna

Oferty pracy Zespół Szkół Zawodowych w Bogatyni

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zespół Szkół Zawodowych w Bogatyni

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Zespół Szkół Zawodowych w Bogatyni poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Zespół Szkół Zawodowych w Bogatyni - oferty archiwalne

  • Nauczyciel przedmiotu w zawodzie ślusarz

    Zespół Szkół Zawodowych w Bogatyni
    • Bogatynia
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      prowadzenie zajęć z uczniami branżowej szkoły I stopnia w zawodzie ślusarz; 0,60 etatu; praca w godzinach 08.00-15.00 wg grafiku;

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe lub licencjat lub mistrz w zawodzie ślusarz; przygotowanie pedagogiczne;

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 997,4 do 2 534,4 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Sprzątaczka

    • Bogatynia
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat

      sprzątanie pomieszczeń szkolnych; praca na zastępstwo z możliwoscią zatrudnienia na czas nieokreślony; jedna zmiana 12.00-20.00;

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: w przypadku zatrudnienia obcokrajowca wymagana znajomość j. polskiego w stopniu komunikatywnym

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 010,8 - 3 512,6 PLN

Pracodawcy w Bogatyni