Czy to Twoja firma?

GSB GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Gdynia
GSB GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy GSB GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GSB GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca GSB GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pomoc sprzątająca w obiektach najmu krótkoterminowego

    GSB GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Gdynia
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      dbanie o czystość i porządek w miejscach powierzonych do sprzątania, zmiana pościeli i ręczników, transport i pranie i prasowanie pościeli i ręczników w wyznaczonych miejscach, uzupełnianie środków higienicznych, kawy, herbaty, cukru, wykonywanie bieżących zleceń związanych z utrzymaniem czystości miejsc powierzonych do sprzątania.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: [Inne] : Mile widziane: doświadczenie zawodowe w obsłudze sprzątania obiektów hotelowych, umiejętność obsługi pralek i suszarek automatycznych oraz innych sprzętów wspomagających czynności sprzątania, umiejętność pracy samodzielnej

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN

Pracodawcy w Gdyni