Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE WIŚNIEWSKI S.C. praca

Ścinawa
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE WIŚNIEWSKI S.C. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka sprzedaż / zakupy

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE WIŚNIEWSKI S.C.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE WIŚNIEWSKI S.C.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Operator maszyn piekarniczych

    Dijo Baking Sp. z o.o.
    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • 5 450-6 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE WIŚNIEWSKI S.C. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE WIŚNIEWSKI S.C. - oferty archiwalne

  • Pomocnik piekarza

    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE WIŚNIEWSKI S.C.
    • Ścinawa
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      pomoc w wypieku pieczywa

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 300 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Piekarz

    • Ścinawa
    • 3 300 zł / mies.

      wypiek pieczywa, praca w godz. 5.00-13.00 i 21.00-5.00

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: wykszt. kierunkowe lub doświadczenie w zawodzie

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: premia w wysokości 500,00-800,00 zł
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies
  • Sprzedawca

    • Lubin
    • 2 800 zł / mies.

      obsługa klienta (branża piekarniczo- cukiernicza), obsługa kasy fiskalnej, miejsce pracy Lubin dla 1 osoby i Rudna dla 1 osoby

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Ścinawej