Czy to Twoja firma?

Przedszkole Miejskie Nr 5 w Iławie praca

Iława
Przedszkole Miejskie Nr 5 w Iławie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Przedszkole Miejskie Nr 5 w Iławie

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedszkole Miejskie Nr 5 w Iławie

Przedszkole Miejskie Nr 5 w Iławie poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Przedszkole Miejskie Nr 5 w Iławie - oferty archiwalne

  • Nauczyciel przedszkola

    Przedszkole Miejskie Nr 5 w Iławie
    • Iława
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      prowadzenie zajęć z dziećmi

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: Edukacja wczesnoszkolna
      • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe kierunkowe. Liczba godzin 25/25

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 949 - 4 046 PLN
      • Opis wynagrodzenia: w zależności od stopnia awansu zawodowego
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Iławie