Czy to Twoja firma?

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wołowie praca

Wołów
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wołowie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia inne praca fizyczna

Oferty pracy Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wołowie

Praca alert - powiadomienia

Praca Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wołowie

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wołowie poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wołowie - oferty archiwalne

  • Nauczyciel matematyki

    Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wołowie
    • Wołów
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      wg. stanowiska

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: matematyka
      • Uprawnienia: mile widziane studia podypolomowe z innych przedmiotów

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 400 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Włowie