Czy to Twoja firma?

Żłobek Miejski w Kamiennej Górze praca

Kamienna Góra
Żłobek Miejski w Kamiennej Górze najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Opiekun Kamienna Góra
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Żłobek Miejski w Kamiennej Górze

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Żłobek Miejski w Kamiennej Górze

Praca Żłobek Miejski w Kamiennej Górze - oferty archiwalne

  • Opiekunka dziecięca

    Żłobek Miejski w Kamiennej Górze
    • Kamienna Góra
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Zapewnienie opieki i bezpieczeństwa dzieciom, zaspokajanie potrzeb dzieci i ich usamodzielnianie, wspomaganie rozwoju dzieci, pomoc przy wykonywaniu czynności pielęgnacyjnych; dbanie o porządek i wystrój pomieszczeń żłobkowych; przestrzeganie warunków sanitarno-epidemiologicznych oraz przepisów bhp i p.poż; znajomość zasad i metod pracy, rzetelne wykonywanie obowiązków

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
      • Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
      • Inne wymagania: Ukończone studia lub studia podyplomowe na kierunku lub specjalności: wczesne wspomaganie rozwoju, pedagogika małego dziecka, psychologia dziecięca, psychologia wspierania rozwoju; psychologia wychowawcza. Lub kwalifikacje pielęgniarki, położnej, opiekunki dziecięcej, nauczyciel wychowania przedszkolnego, nauczyciela edukacji wczesnoswzkolnej lub pedagoga opiekuńczo- wychowawczego, terapeuta pedagogiczny Zaświadczenie o niekaralności wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące przed rozpoczęciem pracy; ukończenie nie wcześniej niż 2 lata przed podjęciem pracy szkolenia z udzielania dziecku pierwszej pomocy; Nie jest i nie była pozbawiona władzy rodzicieklskiej oraz władza rodzicielska nie jest zawieszona ani ograniczona; Nie została skazana prawomocnym wyrokiem za przestępstwo; Nie figuruje w bazie danych Rejestru Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym z dostepem ograniczonym

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 400 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • 2 800 zł / mies.

      Zapewnienie opieki i bezpieczeństwa dzieciom, zaspokojenie potrzeb dzieci i ich usamodzielnianie, wspomaganie rozwoju...

      Wymagania

      • Uprawnienia: książeczka sanitarno epidemiologiczna, kurs pierwszej pomocy
      • Inne wymagania: Wymaganie ukończenie studiów na kierunku lub specjalności: - wczesne wspomaganie rozwoju - wspomaganie rozwoju dzieci w ramach pomocy psychologiczno-pedagogicznej - edukacja prorozwojowa - pedagogika małego dziecka - Psychologia dziecięca - psychologia wspierania rozwoju i kształcenia lub psychologia wychowawcza Lub kwalifikacje pielęgniarki, położnej, opiekunki dzieciecej, nauczyciela wychowania przedszkolnego lub pokrewne Niekaralność za przestępstwa umyślne, nie figurowanie w bazie danych Rejestru Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym z dostępem ograniczonym.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Kamiennej Górze