Czy to Twoja firma?

RESTOL SERWIS sp. z o.o. praca

Bratkowice

Od samego początku naszej przygody w 1988 roku, kiedy to zrodziliśmy się z połączenia trzech zakładów rzemieślniczych, RESTOL SERWIS Sp. z o.o. nieustannie dąży do doskonałości w każdym calu tworzonych przez nas mebli. Nasza siedziba mieści się w malowniczych Bratkowicach, gdzie z pasją i zaangażowaniem ponad stu wykwalifikowanych pracowników tworzymy produkty, które zdobyły uznanie zarówno na polskim, jak i międzynarodowym rynku.

Nasza specjalność to meble oraz fronty meblowe, które powstają w oparciu o sprawdzone technologie i głęboką wiedzę naszego zespołu. Dzięki temu osiągamy niezmiennie wysoką jakość, która jest naszym znakiem rozpoznawczym. Jesteśmy dumni z tego, że nasze produkty znajdują się niemal w każdym zakątku kraju, a także zdobywają coraz większe uznanie poza jego granicami.

W RESTOL SERWIS Sp. z o.o. stawiamy na relacje z klientami. Nasza obsługa klienta jest zawsze na pierwszym miejscu, ponieważ wiemy, że to właśnie zadowolenie i zaufanie naszych odbiorców są fundamentem trwałego sukcesu. Jesteśmy przekonani, że nasze zaangażowanie w tworzenie wartościowych mebli przekłada się na pozytywne doświadczenia naszych klientów.

Jako znaczący producent w branży meblarskiej, jesteśmy świadomi naszej roli i wpływu, jaki mamy na otaczające nas środowisko. Dlatego też działamy z szacunkiem dla natury, dbając o to, by nasze procesy produkcyjne były jak najbardziej zrównoważone.

Historia naszej firmy jest świadectwem ciężkiej pracy, innowacyjności i nieustannego dążenia do perfekcji. W RESTOL SERWIS Sp. z o.o. jesteśmy dumni z naszej przeszłości, ale z jeszcze większym entuzjazmem patrzymy w przyszłość, w której to, co najlepsze, dopiero nadejdzie. Zapraszamy do współtworzenia tej przyszłości razem z nami.

RESTOL SERWIS Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło inżynieria / technologia / technika magazyn

Oferty pracy RESTOL SERWIS Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca RESTOL SERWIS Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa RESTOL SERWIS Sp. z o.o.

Siedziba główna

RESTOL SERWIS Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca RESTOL SERWIS Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Elektryk - automatyk

    RESTOL SERWIS Sp. z o.o.
    • Bratkowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Usuwanie awarii maszyn produkcyjnych. Analizowanie przyczyn usterek. Konserwacja linii produkcyjnych maszyn CNC. Zamawianie części zamiennych oraz utrzymywanie kontaktów z serwisami fabrycznymi maszyn.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
      • Uprawnienia: SEP do1kV
      • Inne wymagania: Wykształcenie średnie o kierunku: elektryk, elektronik, automatyk. Min. 1 rok doświadczenia zawodowego w zakładzie produkcyjnym. Umiejętność czytania schematów elektrycznych.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Bratkowicach