Czy to Twoja firma?

STARION POLAND Sp. z o.o. praca

Biskupice Podgórne
STARION POLAND Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inne inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy STARION POLAND Sp. z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca STARION POLAND Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

STARION POLAND Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca STARION POLAND Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. jakości

    STARION POLAND Sp. z o.o.
    • Biskupice Podgórne
    • umowa o pracę
    • pełny etat

      Twój zakres obowiązków

      • bezpośredni kontakt z klientem, rozpatrywanie reklamacji i wprowadzanie planów naprawczych
      • szkolenie pracowników działu kontroli jakości, nadzór nad ich codziennymi obowiązkami
      • ciągłe doskonalenie procesu produkcji zgodnie z wymogami jakościowymi
      • przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji jakościowej
      • czynny udział w audytach wewnętrznych i klienta
      • raportowanie wyników jakościowych, akcji naprawczych i ewentualnych usprawnień do bezpośredniego przełożonego
      • analizowanie niezgodności, inicjowanie działań korygujących i zapobiegawczych oraz koordynowanie wdrażania tych działań
      • ścisła współpraca ze wszystkimi działami w firmie

      Nasze wymagania

      • wykształcenie wyższe techniczne
      • znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację
      • znajomość narządzi jakościowych ( FMEA, CP, SPC, MSA, 8D) oraz systemy zarządzania jakością IATF
      • znajomość 6 sigma
      • umiejętność pracy w zespole
      • chęć rozwoju zawodowego
      • doświadczenia w dziale jakości (preferowana branża Automotive)

      To oferujemy

      • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
      • Ciekawa pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu
      • Pracę pełną wyzwań w młodym i dynamicznym zespole
      • Możliwość rozwoju, nauki oraz zdobywania doświadczenia,
      • Możliwość doskonalenia oraz wykorzystywania języka angielskiego w codziennej pracy.
      • Ubezpieczenie medyczne po okresie próbnym,
      • Ubezpieczenie grupowe
      • Karta Multisport Plus
      • Pakiet socjalny
      • Świętowanie urodzin
      • Pyszna kawa

  • Starszy Specjalista ds. Zapewnienia Jakości

    • Twój zakres obowiązków

      • nadzór nad jakością procesu produkcyjnego
      • monitorowanie, analizowanie i raportowanie wyników jakościowych
      • szkolenie pracowników działu kontroli jakości

      • znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną codzienną komunikację
      • znajomość narządzi jakościowych ( FMEA, CP, SPC, MSA, 8D)
      • znajomość systemu zarządzania jakością IATF
      • certyfikat audytora VDA 6.3
      • doświadczenie w dziale jakości (preferowana branża Automotive) – min 5 lat
      • bardzo dobra znajomość pakietu Office (Excel. Power point)

      • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
      • ciekawa pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu
      • pracę pełną wyzwań w młodym i dynamicznym zespole
      • możliwość rozwoju, nauki oraz zdobywania doświadczenia
      • możliwość doskonalenia oraz wykorzystywania języka angielskiego w codziennej pracy
      • ubezpieczenie medyczne po okresie próbnym
      • ubezpieczenie grupowe
      • świętowanie urodzin
      • karta Multisport Plus
      • pakiet socjalny
      • pyszna kawa

      Benefity

      • dofinansowanie zajęć sportowych
      • prywatna opieka medyczna
      • ubezpieczenie na życie
      • owoce
      • kawa / herbata
      • parking dla pracowników
      • dodatkowe świadczenia socjalne
      • karty przedpłacone
      • program rekomendacji pracowników
      • inicjatywy dobroczynne

      Starion Poland Sp. z o.o.

      Starion Poland to nowo powstały, nowoczesny zakład produkcyjny z branży Automotiv zlokalizowany w Biskupicach Podgórnych. Jesteśmy częścią jednych z największych na świecie inwestycji i produkujemy dla lidera produkcji baterii do aut elektrycznych. Wyróżnia nas zaawansowana technologia procesów produkcyjnych oraz ogromny wkład we współczesny przemysł motoryzacyjny.

Pracodawcy w Biskupicach Podgórnych