Czy to Twoja firma?

Twoja Niania Kamila Chabowska praca

Tczew
Twoja Niania Kamila Chabowska najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie praca fizyczna edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Twoja Niania Kamila Chabowska

Praca alert - powiadomienia

Praca Twoja Niania Kamila Chabowska

  • Nauczyciel- terapeuta

    Twoja Niania Kamila Chabowska
    • Police
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Twoja Niania Kamila Chabowska poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Twoja Niania Kamila Chabowska - oferty archiwalne

  • Opiekunka w żłobku

    • Tczew
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      -Opieka nad dziećmi w żłobku,
      -Praca dwuzmianowa w godz. 05:30 - 18:30 od poniedziałku do piątku (godziny pracy ustalane wg grafiku),
      -Na rozmowę należy umówić się telefonicznie 796-796-856, e-mail: marlenaklekociuk@interia.pl

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: Opiekun dziecięcy w żłobku lub w klubie dziecięcym

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pomoc przy pracach porządkowych (1/2 etatu)

    • Tczew
    • część etatu
    • 1 400 zł / mies.

      -Utrzymanie porządku w placówce,
      -Pomoc w opiece nad dziećmi w żłobku,
      -Praca w godz. 12:00 -16:00 od poniedziałku do piątku (godziny pracy ustalane wg grafiku),

      OSOBY ZAINTERESOWANE PROSZONE SĄ O KONTAKT TELEFONICZNY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU DO GODZ. 15:00

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 400 PLN

Pracodawcy w Tczewie