Czy to Twoja firma?

Olsztyńskie Planetarium I Obserwatorium Astronomiczne praca

Olsztyn
Olsztyńskie Planetarium I Obserwatorium Astronomiczne najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inne księgowość / ekonomia praca fizyczna obsługa klienta / call center

Oferty pracy Olsztyńskie Planetarium I Obserwatorium Astronomiczne

Praca alert - powiadomienia

Praca Olsztyńskie Planetarium I Obserwatorium Astronomiczne

Olsztyńskie Planetarium I Obserwatorium Astronomiczne poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Olsztyńskie Planetarium I Obserwatorium Astronomiczne - oferty archiwalne

  • Bileter

    Olsztyńskie Planetarium I Obserwatorium Astronomiczne
    • Olsztyn
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Sprawdzanie biletów, wpuszczanie na salę projekcyjną, obsługa systemu rezerwacji, przyjmowanie rezerwacji, udzielnie informacji na temat działań, repertuaru Olsztyńskiego Planetarium oraz Obserwatorium Astronomicznego.
      godziny pracy między 8-20

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: obsługa komputera - pakiet programów office, certyfikat obsługa klienta przez telefon, obsługa klienta

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Pierwsza umowana okres 3 miesiący okres próbny z mozliwością przedłużenia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Olsztynie