Czy to Twoja firma?

MK FOOD SPÓŁKA CYWILNA JOANNA TARNIOWA MACIEJ DĄBROWSKI praca

Szczecin
MK FOOD SPÓŁKA CYWILNA JOANNA TARNIOWA MACIEJ DĄBROWSKI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy MK FOOD SPÓŁKA CYWILNA JOANNA TARNIOWA MACIEJ DĄBROWSKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MK FOOD SPÓŁKA CYWILNA JOANNA TARNIOWA MACIEJ DĄBROWSKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca MK FOOD SPÓŁKA CYWILNA JOANNA TARNIOWA MACIEJ DĄBROWSKI - oferty archiwalne

  • Pracownik przygotowujący posiłki typu fast food

    MK FOOD SPÓŁKA CYWILNA JOANNA TARNIOWA MACIEJ DĄBROWSKI
    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      przygotowywanie i wydawanie posiłków typu fast food, obsługa kasy fiskalnej, obsługa urządzeń Potis, dbanie o czystość na stanowisku pracy, godziny pracy:8-16, 14-22 praca 6 dni w tygodniu

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: Obsługa klienta w gastronomii
      • Inne wymagania: obsługa urządzeń POTIS- umiejętność niezbędna

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 309,6 PLN

Pracodawcy w Szczecinie