ELSERWIS RADOMSKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

ELSERWIS RADOMSKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Elektryk Radomsko
w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy ELSERWIS RADOMSKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca ELSERWIS RADOMSKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Elektryk/elektromonter

    • Radomsko
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca ELSERWIS RADOMSKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

    • Radomsko
    • 3 500-6 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      wykonawstwo, konserwacja, naprawa instalacji i urządzeń elektrycznych

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, elektryczne
      • Uprawnienia: Chęci do pracy, ! Prawo jazdy kategorii B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 500 - 6 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Radomsku