Czy to Twoja firma?

FOLWARK PSZCZEW ŁUKASZ ROBAK praca

Pszczew
FOLWARK PSZCZEW ŁUKASZ ROBAK najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy FOLWARK PSZCZEW ŁUKASZ ROBAK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FOLWARK PSZCZEW ŁUKASZ ROBAK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

FOLWARK PSZCZEW ŁUKASZ ROBAK poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca FOLWARK PSZCZEW ŁUKASZ ROBAK - oferty archiwalne

  • Pokojowa

    FOLWARK PSZCZEW ŁUKASZ ROBAK
    • Pszczew
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Utrzymanie czystości w pokojach hotelowych, sprzątanie pomieszczeń ogólnodostępnych, zaplecza, ciągów komunikacyjnych, przekazywanie do prania bielizny hotelowej

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak, średnie zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pomoc kuchenna

    • Pszczew

      Pomoc przy przygotowywaniu posiłków, wsparcie pracy szefa kuchni, dbanie o porządek i czystość w obrębie kuchni

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: staż pracy - min. 1 rok

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: 3 010 + premie