Czy to Twoja firma?

Zamek Kliczków sp. z o.o. praca

Kliczków

Witaj w Zamek Kliczków, miejscu, gdzie historia splata się z nowoczesnością, tworząc niezapomniane wrażenia dla naszych gości. Jako najlepszy hotel zamkowy w Polsce, jesteśmy dumni z naszej wyjątkowej oferty, która łączy w sobie luksusowe zakwaterowanie, relaksujące zabiegi SPA i bogatą ofertę kulturalno-rozrywkową. Nasza historia sięga wieków wstecz, kiedy to nasze mury gościły takie osobistości jak cesarz Wilhelm II. Początkowo jako graniczna warownia, Zamek Kliczków przechodził przez wieki różne metamorfozy, z najważniejszą modernizacją na przełomie XIX wieku. Dziś, z dumą prezentujemy nasz zamek jako miejsce, które łączy w sobie ducha przeszłości z komfortem współczesności. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko przestronne i elegancko urządzone pokoje, ale również centrum SPA, które zapewnia odprężenie i regenerację. Nasze centrum konferencyjno-wypoczynkowe to idealne miejsce na organizację eventów i spotkań biznesowych w niepowtarzalnej atmosferze. Restauracja zamkowa serwuje dania, które zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia, a nasze atrakcje takie jak centrum jeździeckie, Muzeum Średniowiecza czy Zagroda Książęca zapewniają niezapomniane doświadczenia dla całej rodziny. Jesteśmy położeni w sercu Borów Dolnośląskich, co sprawia, że nasz zamek jest idealnym miejscem dla tych, którzy pragną odpocząć od miejskiego zgiełku i cieszyć się pięknem natury. Nasz historyczny park o powierzchni 80 ha oraz unikatowy w skali kraju cmentarz koni to tylko niektóre z elementów, które czynią nas wyjątkowymi. W Zamek Kliczków wkładamy serce, aby każdy gość poczuł się wyjątkowo. Nasze zaangażowanie w zachowanie historycznego charakteru obiektu w połączeniu z nowoczesnymi udogodnieniami to dowód na to, że tradycja może iść w parze z innowacją. Zapraszamy do odkrywania naszej historii, korzystania z naszych usług i doświadczania gościnności, która czyni Zamek Kliczków miejscem, do którego chce się wracać.

Zamek Kliczków Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Zamek Kliczków Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zamek Kliczków Sp. z o.o.

Mapa Zamek Kliczków Sp. z o.o.

Siedziba główna

Zamek Kliczków Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Zamek Kliczków Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Zamek Kliczków Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pokojowa

    • Kliczków
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Sprzątanie pokoi, recepcji hotelowej, pomieszczeń biurowych, basenu i sauny.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność, uczciwość, kultura osobista, bardzo dobra organizacja czasu pracy.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: za godzinę
  • Kelner

    • Kliczków

      Obsługa kelnerska gości, podawanie dań z karty, przyrządzanie napoi bezalkoholowych oraz alkoholowych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie zawodowe, kierunkowe, staż pracy powyżej 1 roku, umiejętności barmańskie, kelnerskie, baristyczne, znajomość języka angielskiego, ukraińskiego.

      Oferujemy

  • Kelner / kelnerka

    • Kliczków

      Obsługa klientów zgodnie z standardami, dbanie o czystość na stanowisku pracy, znajomość języka obcego dobrze widziana.

      Wymagania

      • Inne wymagania: Dyspozycyjność, gotowość do pracy w nocy (zmiany nocne), uśmiech i pozytywne nastawienie, ważne badania sanitarno - epidemiologiczne, mile widziana znajomość języka angielskiego i niemieckiego.

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: 19,70 zł brutto - wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia.