Czy to Twoja firma?

P.H.U. PROGRES Hurtownia Wielobranżowa H. Suska praca

Staszów
P.H.U. PROGRES Hurtownia Wielobranżowa H. Suska najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy praca fizyczna

Oferty pracy P.H.U. PROGRES Hurtownia Wielobranżowa H. Suska

Praca alert - powiadomienia

Praca P.H.U. PROGRES Hurtownia Wielobranżowa H. Suska

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

P.H.U. PROGRES Hurtownia Wielobranżowa H. Suska poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca P.H.U. PROGRES Hurtownia Wielobranżowa H. Suska - oferty archiwalne

  • Belowacz-pracownik gospodarczy

    P.H.U. PROGRES Hurtownia Wielobranżowa H. Suska
    • Staszów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      segregowanie odpadów z papieru i tektury, segregowanie odpadów z tworzyw sztucznych, odpadów mieszanych, szklanych, belowanie, zgniatanie w prasie do prasowania, dbanie o powierzone mienie oraz porządek w miejscu pracy i na terenie obiektu

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Sprzedawca w branży spożywczej

    • Staszów

      PRZYJMOWANIE DOSTAW TOWARÓW , ROZKŁADANIE NA PÓŁKACH , SPRAWDZANIE TERMINÓW PRZYDATNOŚCI DO SPOŻYCIA , ZWROTY TOWARÓW , POMOC KLIENTOM W ZNALEZIENIU TOWARÓW

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
      • Inne wymagania: [Inne] : DOŚWIADCZENIE W ZAKRESIE ZNAJOMOŚCI PODSTAWOWYCH ZAGADNIEŃ Z ZAKRESU DZIAŁU SPOŻYWCZEGO

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
  • Pracownik obsługi stoiska mięsnego

    • Staszów
    • 3 000 zł / mies.

      ogólna znajomość zagadnień stoiska mięsnego, obsługa klienta, obsługa wag, metkowanie, przyjmowanie dostaw towarów

      Wymagania

      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w pracy w branży mięsnej

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 6.00- 14.00 10.00 - 18.00 12.00-20.00 13.00 - 21.00

Pracodawcy w Staszowie