Reventon Group Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Reventon Group sp. z o.o. opinie i informacje

Bielsko-Biała

Reventon Group to firma, która od 2015 roku dynamicznie rozwija się na arenie międzynarodowej, zdobywając zaufanie klientów w ponad 40 krajach. Jako polski producent w branży HVAC, skupiamy się na innowacyjnym projektowaniu i produkcji systemów ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji, dbając o wysoką jakość i efektywność energetyczną naszych produktów. Zaufanie, które budujemy, podkreślają posiadane certyfikaty bezpieczeństwa i jakości, a długotrwała gwarancja stanowi dodatkowy atut naszej oferty. Nasze usługi obejmują kompleksową wycenę, dostosowaną do indywidualnych potrzeb każdego klienta, szybką realizację zamówień oraz rzetelną opiekę posprzedażową i pomoc techniczną. Dzięki stałej dostępności asortymentu w magazynach w Polsce, jesteśmy w stanie efektywnie odpowiedzieć na zapotrzebowanie klientów. Wyróżnia nas elastyczne podejście, a nasz profesjonalny dział techniczny jest zawsze gotowy do udzielenia wsparcia. Z Reventon Group klienci otrzymują nie tylko nowoczesne i niezawodne produkty, ale również gwarancję partnerstwa i wsparcia na każdym etapie współpracy.

Ocena rekrutacji przez kandydatów (0)

Na podstawie ankiety wysyłanej tylko do osób, które aplikowały przez Aplikuj.pl.

1.2

Średnia ocena komunikacji w trakcie rekrutacji.

Brak oceny

Średnia ogólna ocena procesu rekrutacji wśród osób, które odbyły rozmowę rekrutacyjną.

Opinie pracowników o firmie Reventon Group sp. z o.o. (0)

Opinia musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Ocena pracodawcy * (oceń wszystkie pozycje)
Atmosfera pracy
Komunikacja i organizacja pracy
Możliwość rozwoju
Wynagrodzenie
Pytanie musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Twój status *
*
Tylko litery i cyfry, minimalnie znaki
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane

Zasady dodawania opinii

Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.

NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:

  • będzie łamać polskie prawo
  • będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
  • będzie niemerytoryczna
  • będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.

Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.

Ktoś musi być pierwszy

Jesteś lub byłeś pracownikiem Reventon Group sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią i doświadczeniami z innymi.

Opinie o firmie Reventon Group sp. z o.o. (4)

4.3

Na podstawie 12 ocen z Google.

Łuk asz

Łuk asz

Miła obsługa, szybka realizacja, bardzo dobra cena-jakość

Dodano: 5 lat temu

Ireneusz Legień

Ireneusz Legień

Szybko i sprawnie.Wszystko załatwione telefonicznie .Dobry kontakt.Polecam

Dodano: 4 lata temu

Arkadiusz Then

Arkadiusz Then

Świetna i zgrana ekipa.

Dodano: 2 lata temu

Paweł Urban

Paweł Urban

Pyszna pizza, jedna z najsmaczniejszych w Legnicy.

Dodano: 4 lata temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 16.04.2024

Reventon Group Sp. z o.o. w opinii klientów i współpracowników

Klienci firmy Reventon Group Sp. z o.o. doceniają przede wszystkim miłą obsługę oraz szybką i sprawną realizację usług. Zadowolenie wypływa także z bardzo dobrej relacji ceny do jakości oferowanych produktów i usług. Z recenzji wynika, że kontakt z firmą jest wygodny i efektywny, a wszystkich spraw można szybko załatwić telefonicznie. Co więcej, pozytywne opinie dotyczą również zgranego zespołu pracowników, który jest w stanie zapewnić nie tylko profesjonalne wsparcie w ramach wykonywanych zadań, ale również świetną atmosferę. Zabawna jest wzmianka o pysznej pizzy, co może sugerować, że firma dba o dobre samopoczucie swoich pracowników również przez wspólne posiłki, co jest istotnym aspektem budowania pozytywnych relacji w zespole. Te aspekty mogą być sygnałem dla potencjalnych kandydatów, że firma stwarza przyjazne i wspierające środowisko pracy, gdzie dbałość o jakość i dobre relacje z klientami idzie w parze z troską o zadowolenie pracowników. Warto jednak zwrócić uwagę na ciągły rozwój i doskonalenie jakości obsługi, co jest obszarem do nieustannego ulepszania.

Opinie Reventon Group Sp. z o.o. - kandydaci i pracownicy

Na podstawie dostępnych w internecie opinii, Reventon Group jest postrzegany jako pracodawca, który stwarza swoim pracownikom odpowiednie warunki do rozwoju zawodowego oraz dba o ich kwalifikacje. Firma ceniona jest za swoje podejście do szkoleń i możliwości awansu.

Pozytywne aspekty
  • Możliwości rozwoju i szkolenia: Pracownicy cenią sobie dostęp do różnorodnych szkoleń, które zwiększają ich kwalifikacje i umiejętności. Są to zarówno szkolenia wyjazdowe, online, jak i organizowane bezpośrednio w siedzibie firmy przez trenerów, co wskazuje na zróżnicowany program rozwoju kompetencji.
  • Szacunek dla pracowników: Firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom pracowników, oferując pomoc w zdobyciu niezbędnych uprawnień, jak na przykład w przypadku magazyniera, gdzie uprawnienia na wózki widłowe są mile widziane, a firma wspiera w ich nabywaniu.
  • Wynagrodzenie i benefity: Reventon Group informuje o konkretnych warunkach finansowych, oferując przejrzystość w kwestii wynagrodzenia na start oraz po okresie próbnym, jak również premie i dodatki za nadgodziny.
Reventon Group - podsumowanie opinii

Podsumowując, Reventon Group jest pracodawcą, który wykazuje zainteresowanie rozwojem zawodowym swoich pracowników i oferuje konkretne warunki finansowe. Aspekty takie jak programy szkoleniowe i wsparcie w nabywaniu uprawnień są szczególnie doceniane przez zespół. Mimo pewnych obszarów wymagających doskonalenia, zwłaszcza w komunikacji międzyosobowej oraz świadczeniach socjalnych, ogólna opinia pracowników pokazuje firmę, która stawia na zawodowy rozwój osobowy.

Opinie w sekcji górnej zostały dodane przez zarejestrowanych użytkowników Aplikuj.pl zgodnie z Polityką Prywatności i Regulaminem. Wybrane opinie pochodzą z social mediów (np. firmowy profil Google). Inne treści (opis i opinie) zostały wygenerowane przez modele języka naturalnego, który wykorzystują technologię sztucznej inteligencji do podsumowywania tekstów, na podstawie treści dostępnych w Internecie. Nie zostały one zweryfikowane przez redakcję portalu i nie posiadamy informacji o ich autorach. Wydawca portalu Aplikuj.pl nie bierze odpowiedzialności za ich treść. Opisywana firma (tutaj: Reventon Group sp. z o.o.) może wyłączyć dowolną sekcję z opiniami (prosimy o użycie przycisku "Tak, chcę zarządzać profilem").
Data aktualizacji: 15.03.2024

Dane firmowe i kontaktowe - Reventon Group Sp. z o.o.

Pełna nazwa
REVENTON GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
Wyzwolenia 556 43-340 Kozy
NIP
9372675006
REGON
361958427
KRS
0000566305
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
07.07.2015
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

  • 25.21.Z Produkcja grzejników i kotłów centralnego ogrzewania
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o pracodawcach w Bielsku-Białej