Czy to Twoja firma?

Fabryka Wkładów Odzieżowych Camela S.A. praca

Wałbrzych

Od ponad siedmiu dekad jesteśmy dumni z bycia jednym z filarów polskiego przemysłu tekstylnego. Nasza historia zaczyna się w 1951 roku, kiedy to powstały Wałbrzyskie Zakłady Przemysłu Lniarskiego, które z czasem przekształciły się w Fabrykę Wkładów Odzieżowych Camela S.A., znaną dziś jako synonim innowacji i jakości w branży.

Specjalizujemy się w produkcji wkładów odzieżowych z klejem termoplastycznym, które rewolucjonizują sposób, w jaki ubrania są tworzone i noszone. Nasze podszewki elastyczne i ażurowe, taśmy stabilizujące oraz laminaty to tylko część szerokiego asortymentu, który oferujemy naszym klientom. Jesteśmy pionierami w opracowywaniu elastycznych wkładów poliestrowych oraz bi-elastycznych, co świadczy o naszym nieustannym dążeniu do doskonałości.

Nasza obecność na międzynarodowych targach tekstylnych, takich jak Milano Unica czy Heimtextil, nie tylko umacnia naszą pozycję na rynku globalnym, ale także pozwala na wymianę doświadczeń i inspiracji, które przekładają się na rozwój naszych produktów. Certyfikaty jakości ISO 9001:2015 oraz EKOTEX są potwierdzeniem naszego zaangażowania w dostarczanie wyrobów najwyższej klasy.

Jesteśmy dumni z tego, że Camela S.A. to firma, która odzwierciedla siłę i zaangażowanie naszych pracowników. Jako spółka pracownicza, zbudowana na 100% kapitale własnym, każdego dnia wspólnie pracujemy na sukces, który jest możliwy dzięki naszej wspólnej pasji i dedykacji.

Nasza siedziba w Wałbrzychu tętni życiem, z zespołem liczącym od 51 do 200 osób, który każdego dnia wkłada serce w tworzenie produktów, które są synonimem innowacji i niezawodności. W 2020 roku świętowaliśmy 70-lecie naszej działalności oraz 15-lecie jako spółka, co było dla nas okazją do refleksji nad naszymi osiągnięciami oraz motywacją do dalszego rozwoju.

W Camela S.A. wierzymy, że nasza przyszłość jest tak samo obiecująca jak nasza historia. Zapraszamy do poznania naszych produktów i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i jakości. Razem tworzymy przyszłość tekstyliów.

Fabryka Wkładów Odzieżowych Camela S.A. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy Fabryka Wkładów Odzieżowych Camela S.A.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Fabryka Wkładów Odzieżowych Camela S.A.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Fabryka Wkładów Odzieżowych Camela S.A.

Siedziba główna

Praca Fabryka Wkładów Odzieżowych Camela S.A. - oferty archiwalne

  • Pp/ operator maszyn/barwiarz

    Fabryka Wkładów Odzieżowych Camela S.A.
    • Mieroszów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Obsługa urządzeń i nadzorowanie procesu technologicznego, przygotowanie materiałów do barwienia i odważanie barwników, drobne prace konserwatorskie urządzeń oraz prace porządkowe.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Wałbrzychu