Publiczne Przedszkole nr 2 Lwówek Śląski

Publiczne Przedszkole nr 2 Lwówek Śląski najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Publiczne Przedszkole nr 2 Lwówek Śląski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Publiczne Przedszkole nr 2 Lwówek Śląski

Publiczne Przedszkole nr 2 Lwówek Śląski poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Publiczne Przedszkole nr 2 Lwówek Śląski - oferty archiwalne

  • Nauczyciel przedszkola

    • Lwówek Śląski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      systematyczne planowanie i realizacja zajęć wychowawczo-dydaktyczno-opiekuńczych, realizacja podstawy programowej wychowania przedszkolnego; współpraca z rodzicami w zakresie wychowania i edukacji, prowadzenie dokumentacji pedagogicznej zgodnie z obowiązującymi przepisami

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 079 do 4 224 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Lwówku Śląskim