Czy to Twoja firma?

Georg Yury Lavrovskiy praca

Sopot
Georg Yury Lavrovskiy najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Georg Yury Lavrovskiy

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Georg Yury Lavrovskiy

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Georg Yury Lavrovskiy - oferty archiwalne

  • Przedstawiciel handlowy

    Georg Yury Lavrovskiy
    • Sopot
    • umowa o dzieło
    • Zakres obowiązków

      Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych z zagranicznymi kontrahentami. Pozyskanie minimum 3 kontrahentów miesięcznie

      Wymagania

      • Inne wymagania: Wymagany rok doświadczenia zawodowego oraz znajomość rynku związanego z handlem kawiorem. Praca w godzinach 9:00-17:00. Znajomość języka rosyjskiego konieczna do kontaktów z kontrahentami.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN

    • Gdynia

      Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych z zagranicznymi kontrahentami. Współpraca głównie z rosyjskimi firmami, stąd wymagana znajomość języka rosyjskiego

      Wymagania

      • Inne wymagania: Wymagany rok doświadczenia zawodowego. Praca w godzinach 9:00-17:00.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN

    • Sopot
    • 3 000 zł / mies.

      Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych z zagranicznymi kontrahentami.

      Wymagania

      • Inne wymagania: Wymagany rok doświadczenia zawodowego. Praca w godzinach 9:00-17:00

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN

Pracodawcy w Sopocie