Czy to Twoja firma?

ARMA ARTUR BABICKI praca

Szczytno
ARMA ARTUR BABICKI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna sprzedaż / zakupy

Oferty pracy ARMA ARTUR BABICKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ARMA ARTUR BABICKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

ARMA ARTUR BABICKI poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ARMA ARTUR BABICKI - oferty archiwalne

  • Pomocnik wiertacza

    ARMA ARTUR BABICKI
    • Szczytno
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      - zapewnienie ciągłości pracy dla operatora wiertni,
      - wpuszczanie w głąb odwiertu żerdzi wiertniczych i kolektora,
      - rozrabianie płuczki,
      - sprawdzanie poziomu płynów eksploatacyjnych w wiertni (płyn chłodniczy, olej, smar)

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: prawo jazdy kat B, Prawo jazdy kategoria-C
      • Inne wymagania: [Inne] : min 2 miesiące doświadczenia na stanowisku pomocnik wiertacza gotowośc do pracy w delegacji na terenie województwa warmińsko-mazurskiego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: (19,70 brutto za godzinę)

    • Szczytno

      - wpuszczanie w głąb odwiertu żerdzi wiertniczych,
      - kontrolowanie poziomu płynów ekspolatacyjnych w wiertnicy (smar, olej),
      - rozrabianie płuczki

      Wymagania

      • Uprawnienia: prawo jazdy kat B
      • Inne wymagania: [Inne] : min 1 miesiąc doświadczenia na stanowisku pomocnik wiertacza gotowość do pracy w delegacji na terenie województwa warmińsko-mazurskiego

      Oferujemy

    • Szczytno
    • 2 800 zł / mies.

      Zapewnieniee ciągłości pracy operatorowi wiertni, rozrabiane płuczki
      wpuszczanie w głąb odwiertu żerdzi wiertniczych, kolektora, dbanie o sprawność wiernicy wymiana oleju, smaru, mycie)

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: minimum 3 miesiące doświadczenia na danym stanowisku

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Szczytnie