Czy to Twoja firma?

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Prosper sp. z o.o. praca

Łukta

Od ponad trzech dekad, Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe "PROSPER" z serca malowniczej Łukty, nieustannie dąży do doskonałości w dziedzinie produkcji mięsa drobiowego. Nasza historia rozpoczęła się w lutym 1990 roku, a już w październiku 1991 zawiesiliśmy pierwszą tuszkę indyka na naszej taśmie produkcyjnej. To był początek naszej pasji i zaangażowania w dostarczanie produktów najwyższej jakości.

Lato 2002 roku było dla nas przełomowe – uruchomiliśmy nowy zakład produkcyjny wyposażony w jedną z najnowocześniejszych linii technologicznych w Europie. Od tego momentu, dzięki ciągłej modernizacji i dbałości o szczegóły, nasze produkty zyskały uznanie zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym. W styczniu 2003 roku, pod nadzorem Inspekcji Weterynaryjnej, wdrożyliśmy system HACCP, co było kolejnym krokiem w podnoszeniu standardów bezpieczeństwa i jakości naszych wyrobów.

Nasza oferta obejmuje ubój indyka oraz szeroką gamę produktów z indyka, takich jak żołądki, wątroby, pierś, uda, szyjki, golonka, serce, skrzydła oraz filet. Każdy produkt jest wynikiem naszego zaangażowania w dostarczanie mięsa o najwyższej jakości, co potwierdzają certyfikaty ISO 9001:2015, ISO 22000:2018, BRCGS FOOD, IFS FOOD.

Jesteśmy dumni, że nasze produkty trafiają na stoły konsumentów nie tylko w Polsce, ale również poza jej granicami. Od lutego 2011 roku posiadamy uprawnienia eksportowe do Chińskiej Republiki Ludowej, co świadczy o międzynarodowym uznaniu i zaufaniu, jakim obdarzają nas klienci.

Nasze dążenie do doskonałości i innowacyjność w połączeniu z wysoką jakością produktów to nasza przewaga konkurencyjna. Jesteśmy przekonani, że dzięki ciągłemu rozwojowi i dbałości o każdy detal, nasza firma będzie nadal prosperować, dostarczając naszym klientom to, co najlepsze z serca Warmii i Mazur.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Prosper Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika wytwórstwo / rzemiosło it (informatyka) zarządzanie / dyrekcja praca fizyczna

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Prosper Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Prosper Sp. z o.o.

Mapa Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Prosper Sp. z o.o.

Siedziba główna

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Prosper Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Prosper Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Specjalista do spraw kadr i płac

    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Prosper Sp. z o.o.
    • Łukta
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - Zakładanie i prowadzenie akt osobowych,
      - sporządzanie dokumentów z zakresu stosunku pracy zgodnie z kodeksem pracy,
      - prowadzenie ewidencji czasu pracy, zwolnień lekarskich, nieobecności i urlopów, wprowadzanie danych i ich aktualizacja w programie płacowo- kadrowym,
      - naliczanie wynagrodzeń i przygotowywanie listy płac,
      - prowadzenie ZFŚS,
      - legalizacja pobytu cudzoziemców w Polsce.
      Godziny pracy 8-16

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe mile widziane przynajmniej 2 lata na podobnym stanowisku. Mile widziana znajomość przepisów dot. legalizacji pracy pracowników zagranicznych.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kierownik produkcji

    • Łukta
    • 2 800 zł / mies.

      według stanowiska

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: znajomość branży mięsnej, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wysokość wynagrodzenia do uzgodnienia