Czy to Twoja firma?

Kajzerka sp. z o.o. praca

Żelazno

Od ponad trzech dekad jesteśmy dumni z tego, że możemy dzielić się z Wami naszą pasją do pieczenia. Nasza historia zaczęła się w 1989 roku, kiedy to pierwsze chleby i ciasta opuściły naszą niewielką piekarnię w Krosnowicach. Dziś, jako "Kajzerka", z siedzibą w Żelażnie, jesteśmy jednym z wiodących producentów pieczywa i wyrobów cukierniczych w regionie, dostarczając ponad 500 ton naszych produktów miesięcznie.

Nasza oferta to nie tylko chleb i ciasta, ale także specjały, które z dumą nazywamy naszymi flagowymi produktami – Pierniki Hrabstwa Kłodziego i Chleb żytni bez drożdży. Każdy wypiek to wynik naszej miłości do rzemiosła i przekonania, że tradycja ma smak, którego nie można zastąpić.

Zatrudniamy ponad 180 wyjątkowych osób, z których około 60% to osoby niepełnosprawne. Jesteśmy dumni, że możemy wspierać ich integrację zawodową, będąc Zakładem Pracy Chronionej. Nasz zespół to serce "Kajzerki" – to dzięki nim każdy produkt jest wyjątkowy.

Inwestujemy w nowoczesne technologie, aby zapewnić najwyższą jakość naszych wypieków. Nasze zautomatyzowane linie produkcyjne i wyodrębniony dział kontroli jakości to gwarancja, że każdy bochenek chleba i każde ciasto jest tak doskonałe, jak tylko może być. Stosujemy naturalny zakwas żytni, który jest wytwarzany według tradycyjnych metod rzemieślniczych – bo wierzymy, że prawdziwy smak rodzi się z dbałości o szczegóły.

Dostarczamy nasze pieczywo własnym wyspecjalizowanym transportem w promieniu 120 km, codziennie świeże, według sprawdzonych receptur. Nasza przewaga konkurencyjna to nie tylko wyjątkowe produkty, ale również zaangażowanie w dostarczanie ich w najlepszym stanie – świeże, pachnące i gotowe do podania na Wasze stoły.

Jesteśmy "Kajzerką" – miejscem, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a pieczenie chleba jest sztuką. Zapraszamy Was do wspólnego celebrowania smaku i jakości, które są naszymi niezmiennymi wartościami. Razem tworzymy historię, która z każdym bochenkiem i ciastem staje się coraz bogatsza.

Kajzerka Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka księgowość / ekonomia hr / kadry inżynieria / technologia / technika logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Kajzerka Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Kajzerka Sp. z o.o.

Mapa Kajzerka Sp. z o.o.

Siedziba główna

Kajzerka Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
Kajzerka Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Kajzerka Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Specjalista do spraw kadr

    • Żelazno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prowadzenie kompleksowej obsługi kadrowo-płacowej w Spółce (prowadzenie akt osobowych, sporządzanie list płac);
      Wprowadzanie i kontrola danych w systemie kadrowo-płacowym;
      Sporządzanie deklaracji zgodnie z obowiązującymi przepisami ZUS, PDOF, GUS, PFRON;
      Sporządzanie raportów, analiz i symulacji kadrowo-płacowych;
      Współpraca z instytucjami podatkowymi i ubezpieczeniowymi;
      Zgodnie z przepisami prawa i podatkowymi naliczanie wynagrodzenia pracowników, zleceniobiorców i osób współpracujących w ramach innych umów cywilnoprawnych;
      Sporządzanie rozliczeń rocznych PIT-11 dla pracowników i współpracowników;
      Tworzenie listy płac, sprawozdań i zestawień płacowych;
      Kompleksowe i samodzielne prowadzenie procesów administracji personalnej „od przyjęcia do zwolnienia” w tym prowadzenie i archiwizowanie

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Uprawnienia: obsługa komputera i urządzeń biurowych, Obsługa kadr i płac, prawo jazdy kat B
      • Inne wymagania: [Umiejętność 1] : podstawowa znajomość przepisów prawa pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 650 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Specjalista ds. technicznych

    • Żelazno
    • 4 130 zł / mies.

      - wykonywanie bieżących napraw maszyn i urządzeń produkcyjnych,
      - udział w planowaniu przeglądów i konserwacji i ich realizowaniu zgodnie z harmonogramem,
      - wykonywanie prac instalacyjno – montażowych,
      - utrzymanie parku maszynowego w dobrym stanie technicznym,
      - podejmowanie stosownych, zgodnych z procedurami działań w sytuacjach awaryjnych,
      - zgłaszanie zapotrzebowania na części zmienne potrzebnych do wykonywania prac.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: ABC komputera-Podstawy obsługi, budowlane, prawo jazdy kat B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 130 PLN

Pracodawcy w Żelaznie