Czy to Twoja firma?

ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Chodecz
ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja logistyka / spedycja / transport praca fizyczna

Oferty pracy ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik fizyczny r46/2318-1145/22

    ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Chodecz
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Zbieranie odpadów komunalnych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: brak wymagań w zakresie doświadczenia i wykształcenia, umowa zlecenie w godz.:07.00-15.00, miejsce pracy: Chodecz

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: - czasowe ze stawką godzinową
  • Kierowca ciągnika rolniczego r45/2317-1144/22

    • Chodecz

      Transport nieczystości płynnych

      Wymagania

      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. T
      • Inne wymagania: doświadczenie, prawo jazdy kat. T, umowa zlecenie, miejsce pracy: Chodecz

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 do 22 PLN
      • Opis wynagrodzenia: - czasowe ze stawką godzinową - w zależności od kwalifikacji

Pracodawcy w Chodeczu