Czy to Twoja firma?

POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W DZIERŻONIOWIE praca

Dzierżoniów
Działalność pozostałych organizacji członkowskich, gdzie indziej niesklasyfikowana
POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W DZIERŻONIOWIE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W DZIERŻONIOWIE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W DZIERŻONIOWIE

POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W DZIERŻONIOWIE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W DZIERŻONIOWIE - oferty archiwalne

  • Fizjoterapeuta

    POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W DZIERŻONIOWIE
    • Dzierżoniów
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Przygotowaywanie stanowiska i sprzętu; przygotowanie dziecka; rozbieranie dziecka; wykonywanie ćwiczeń różnymi metodami wg zleceń; wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych; ubieranie dziecka; prowadzenie dokumentacji zabiegów dziecka; współpraca z zespołem wielospecjalistycznym; współpraca z rodzicami; edukacja zdrowotna; samokształcenie; przestrzeganie postanowień regulaminu pracy oraz przepisów w zakresei BHP i p/poż.; troska o mienie zakładu; bezwzględne i ścisłe przestrzeganie tajemnicy służbowej; przestrzeganie właściwego i pełnego wykorzystania czasu pracy; inne zadania nie związane ze specyfiką w/w zakresu.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: fizjoterapia
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku fizjoterapeuta oraz doświadczenie w pracy z osobami z niepełnosprawnością intelektualną.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 900 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Trener aktywności fizycznej

      Przygotowanie stanowiska pracy i pomocy dostosowanych do podopiecznego; zapoznanie siię z istniejącą dokumentacją, wytyczanie metod i technik realizacji celów pracy z uczestnikami; prowadzenie treningów aktywności fizycznej w zależności od stopnia samodzielności grupy, możliwości poznawczych oraz opracowanych IPR; diagnozowanie poziomu rozwoju, osobistych predyspozycji, zainteresowań i ograniczeń uczestników wsparcia; wspólpraca z rodzicami/opiekunami uczestników wsparcia; współpraca z instytucjami społecznymi i środowiskiem lokalnym; wspólpraca z zespołem wielospecjalistycznym

      Wymagania

      Oferujemy

  • Terapeuta

    • pełny etat

      - przygotowywanie stanowiska pracy i pomocy dostosowanych do podopiecznego
      - zapoznanie się z istniejącą dokumentacją
      - wytyczanie metod i technik realizacji celów pracy z uczestnikami
      - prowadzenie treningów, w zależności od stopnia samodzielności grupy, możliwości poznawczych oraz opracowanych Indywidualnych Programów Rehabilitacji (IPR)
      - treningów funkcjonowania
      w codzienny, życiu w tym: treningów dbałości o wygląd zewnętrzny, treningów higieny osobistej, treningów kulinarnych, umiejętności praktycznych, gospodarowania własnymi środkami finansowymi
      - treningów umiejętności interpersonalnych i rozwiązywania problemów w tym kształtowanie pozytywnych relacji uczestnika projektu z osobami bliskimi, sąsiadami z innymi osobami, w czasie zakupów, w trakcie poruszania się środkami komunikacji publicznej, w trakcie wizyt w urzędach i instytucjach kultury
      -treningów umiejętności komunikacyjnych w tym z wykorzystywaniem alternatywnych i wspomagających sposobów porozumiewania się, w przypadku osób z problemami w komunikacji werbalnej,
      - treningów umiejętności spędzania czasu wolnego, w tym: rozwijanie zainteresowań z kulturą, audycjami radiowymi i telewizyjnym, Internetem, udział w spotkaniach towarzyskich i kulturalnych
      - prowadzenie zajęć terapeutycznych
      - diagnozowanie poziomu rozwoju, osobistych predyspozycji, zainteresowań i ograniczeń uczestników wsparcia
      - opracowywanie i poddawanie regularnej ewaluacji indywidualnych planów wspierająco- aktywizujących uczestników
      - wsparcie usług opiekuńczych, w tym pomocy w utrzymaniu higieny osobistej poprzez treningi higieny
      - wspieranie uczestników w wykonywaniu czynności samoobsługowych
      - współpraca z rodzicami/ opiekunami uczestników wsparcia

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: pedagogika specjalna/ oligofrenopedagogika
      • Inne wymagania: poziom wykształcenia - wyższe; kierunek wykształcenia - pedagogika specjalna/ oligofrenopedagogika; doswiadczenie zawodowe - mile widziane doświadczenie w pracy z dorosłymi osobami z niepełnosprawnością intelektualną

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 400 PLN

Pracodawcy w Dzierżoniowie