Czy to Twoja firma?

ROL-POL Sprzedaż Środków do Produkcji Rolnej Trykoszko Spółka Jawna praca

Białystok
ROL-POL Sprzedaż Środków do Produkcji Rolnej Trykoszko Spółka Jawna najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy ROL-POL Sprzedaż Środków do Produkcji Rolnej Trykoszko Spółka Jawna

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ROL-POL Sprzedaż Środków do Produkcji Rolnej Trykoszko Spółka Jawna

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

ROL-POL Sprzedaż Środków do Produkcji Rolnej Trykoszko Spółka Jawna poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ROL-POL Sprzedaż Środków do Produkcji Rolnej Trykoszko Spółka Jawna - oferty archiwalne

  • Przedstawiciel handlowy

    ROL-POL Sprzedaż Środków do Produkcji Rolnej Trykoszko Spółka Jawna
    • Mońki
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      sprzedaż pasz, pozyskiwanie nowych klientów na terenie województwa podlaskiego

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Uprawnienia: prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku oraz znajomość branży, rynku pasz

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: podstawa + prowizja od sprzedaży
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Białymstoku