Czy to Twoja firma?

Szermiercza Sportowa Szkoła Podstawowa nr 85 im. prof. Mariana Suskiego we Wrocławiu praca

Wrocław
RP II 411-77/07
Szermiercza Sportowa Szkoła Podstawowa nr 85 im. prof. Mariana Suskiego we Wrocławiu najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Szermiercza Sportowa Szkoła Podstawowa nr 85 im. prof. Mariana Suskiego we Wrocławiu

Praca alert - powiadomienia

Praca Szermiercza Sportowa Szkoła Podstawowa nr 85 im. prof. Mariana Suskiego we Wrocławiu

  • Pedagog specjalny

    Szermiercza Sportowa Szkoła Podstawowa nr 85 im. prof. Mariana Suskiego we Wrocławiu
    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • część etatu
    Dodana
  • Nauczyciel współorganizujący kształcenie

    • Wrocław
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Szermiercza Sportowa Szkoła Podstawowa nr 85 im. prof. Mariana Suskiego we Wrocławiu poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Szermiercza Sportowa Szkoła Podstawowa nr 85 im. prof. Mariana Suskiego we Wrocławiu - oferty archiwalne

  • Nauczyciel języka angielskiego

    • Wrocław
    • Zakres obowiązków

      prowadzenie zajęć z języka angielskiego z uczniami klas IV/VIII.
      Miejsce pracy: ul. R. Traugutta 37, 50-416 Wrocław,
      Forma umowy: umowa o pracę na czas nieokreślony
      Praca w godzinach od 8.00-14.00
      Kontakt z pracodawcą: sekretariat.sp085@wroclawskaedukacja.pl

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne, Dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne
      • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe przygototwanie pedagogiczne dobre zdolności interpersonalne znajomosć języka angielskiego na poziomie C2 w mowie i piśmie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 do 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Wrocławiu