Czy to Twoja firma?

PHPiU Grzegorz Chajec praca

Legnica
PHPiU Grzegorz Chajec najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka zarządzanie / dyrekcja praca fizyczna

Oferty pracy PHPiU Grzegorz Chajec

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PHPiU Grzegorz Chajec

PHPiU Grzegorz Chajec poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PHPiU Grzegorz Chajec - oferty archiwalne

  • Kelnerka

    PHPiU Grzegorz Chajec
    • Legnica
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      przyjmowanie zamówień , podawanie posiłkow , dbanie o porządek na restauracji itp. / pdstawowe czynności przypisane do zawodu kelner

      OFERTA PRACY SKIEROWANA RÓWNIEŻ DO OBYWATELI UKRAINY.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe
      • Uprawnienia: 2 lat pracy w zawodzie
      • Inne wymagania: Znajomość języka polskiego w stopniu dostatecznym w przypadku kandydatek z Ukrainy.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: . [Umowa zlecenie] : do 31.12.2022 i dłużej
  • Pomoc kuchenna

    • Legnica

      pomoc w kuchni w zakresie przygotowywania posiłków , mycie naczyń kuchennych dbanie o porządek itp. / typowe czynności wykonywane w kuchni /

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Uprawnienia: gastronomia: kucharz, pomoc kuchenna
      • Inne wymagania: Kandydaci - również obywatelki UKRAINY

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: . [Umowa zlecenie] : 7 m=cy
  • Konserwator budynków i stanu technicznego

    • Legnica

      konserwacja elewacji budynku hotelu oraz pomieszczeń hotelowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
      • Uprawnienia: doświadczenie w zawodzie

      Oferujemy

Pracodawcy w Legnicy