Czy to Twoja firma?

METAL-GUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Zielona Góra
METAL-GUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł inżynieria / technologia / technika praca fizyczna

Oferty pracy METAL-GUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca METAL-GUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

METAL-GUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca METAL-GUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik gospodarczy

    METAL-GUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Zielona Góra
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - utrzymywanie porządku na terenie wokół budynków
      - dbałość o trawnik i rośliny
      - drobne prace naprawcze
      - mycie hal maszyną obsługową

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: umiejętność drobnych prac naprawczych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 3 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Konfekcjoner wyrobów gumowych

      klejenie i nawijanie warstw gumy i tkaniny na stalowe formy, skręcanie i rozkręcanie form, obsługa elektronarzędzi oraz narzędzi ślusarskich

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne
      • Inne wymagania: wykształcenie zawodowe techniczne, czytanie rysunku technicznego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 23 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Zielonej Górze