Czy to Twoja firma?

INSSTAL Adrian Sójka praca

Ostrów Wielkopolski
INSSTAL Adrian Sójka najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy INSSTAL Adrian Sójka

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca INSSTAL Adrian Sójka

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

INSSTAL Adrian Sójka poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca INSSTAL Adrian Sójka - oferty archiwalne

  • Monter konstrukcji

    INSSTAL Adrian Sójka
    • Karski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      wykształcenie minimum zawodowe,
      mile widziane doświadczenia w pracy na ww stanowisku,
      prawo jazdy kat. B;

      montaż elementów konstrukcji stalowych na placu budowy

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Ostrowie Wielkopolskim