Czy to Twoja firma?

Firma KOZAK Aleksy Gangalski praca

Poznań
Firma KOZAK Aleksy Gangalski najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna magazyn logistyka / spedycja / transport rolnictwo / hodowla budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Firma KOZAK Aleksy Gangalski

Praca alert - powiadomienia

Praca Firma KOZAK Aleksy Gangalski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Dynamika publikacji ofert pracy w ostatnich 6 miesiącach

Firma KOZAK Aleksy Gangalski poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Firma KOZAK Aleksy Gangalski - oferty archiwalne

  • Prace brukarskie, układanie kostki brukarskiej

    Firma KOZAK Aleksy Gangalski
    • Chodzież
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      układanie kostki brukowej

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: prawo jazdy kat B, sprawność fizyczna, Umiejętność pracy w zespole
      • Inne wymagania: [Umiejętność 2] : wytrzymałość fizyczna [Umiejętność 1] : umiejętność układania kostki brukowej

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 22 PLN
      • Opis wynagrodzenia: stawka za godzinę pracy
  • Pomoc w ogrodnictwie

    • Poznań

      praca fizyczna, pielęgnacja roślin, kwiatów, owoców, sadzenie, pielenie w szklarniach i na polu

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: BARDZO DOBRA ORGANIZACJA PRACY, bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, UMIEJĘTNOŚCI MANUALNE

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto

Pracodawcy w Poznaniu