Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - BLUXCOSMETICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy BluxCosmetics sp. z o.o.

PRACOWNIK PRODUKCJI

Zawód: operator maszyn Rodzaj: umowa o pracę
BluxCosmetics Sp. z o.o.
PRACA PRZY PRODUKCJI KOSMETYKÓW I ŚRODKÓW CZYSTOŚCI
od 2600 zł
UoP brutto/mies.
Trzciana
20-11-2020
od 2600 zł

KONSERWATOR

Zawód: konserwator Rodzaj: umowa o pracę
NADZÓR NAD PARKIEM MASZYNOWYM
od 3400 zł
Trzciana
20-11-2020
od 3400 zł

Archiwalne ogłoszenia

TECHNOLOG
Zawód: inżynier   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Trzciana
Szczegóły
Zakres obowiązków
Oferujemy ciekawą i samodzielną pracę w przyjaznym otoczeniu. Praca polega na kontroli jakości produkowanych produktów, modyfikacji i tworzeniu nowych receptur. Oczekujemy wykształcenia wyższego chemicznego lub pokrewnego, dużego zaangażowania w pracę i chęci rozwoju.
Wymagania
Wykształcenia:
wyższe (w tym licencjat), brak
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
TECHNOLOG
Zawód: chemik   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Trzciana
Szczegóły
Poszukujemy zmotywowanej osoby do objęcia stanowiska chemika-technologa. Zakres obowiązków obejmuje nadzór nad produkcją, kontrola zgodności produktów z obowiązującym stanem prawnym oraz modyfikacja aktualnych i tworzenie nowych receptur. Zapraszamy na www.blux.pl
Wymagania
NIE

Adres

243 B
36-071 Trzciana
województwo podkarpackie
powiat rzeszowski
gmina Świlcza

Dodatkowe informacje

NIP: 8130335660
REGON: 690024173
KRS: 0000113400

Dyrektor generalny

Piotr Czekański
Data wpisu do Rejestru Przedsiębiorców: 17-05-2002
Źródło: GUS, KRS

Pracodawcy z miasta