Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO TECHNICZNO-HANDLOWE CHEMLAND ZBIGNIEW BARTCZAK praca

Stargard
Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana
PRZEDSIĘBIORSTWO TECHNICZNO-HANDLOWE CHEMLAND ZBIGNIEW BARTCZAK najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia magazyn

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO TECHNICZNO-HANDLOWE CHEMLAND ZBIGNIEW BARTCZAK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO TECHNICZNO-HANDLOWE CHEMLAND ZBIGNIEW BARTCZAK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

PRZEDSIĘBIORSTWO TECHNICZNO-HANDLOWE CHEMLAND ZBIGNIEW BARTCZAK poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO TECHNICZNO-HANDLOWE CHEMLAND ZBIGNIEW BARTCZAK - oferty archiwalne

  • Magazynier

    PRZEDSIĘBIORSTWO TECHNICZNO-HANDLOWE CHEMLAND ZBIGNIEW BARTCZAK
    • Stargard
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prace transportowe, magazynowe, przygotowanie towaru do wysyłki, prace pomocnicze, porządkowe.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: efektywność zespołowa, komunikatywność, umiejętność organizacji pracy na swoim stanowisku, zaangażowanie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 3 600 PLN
      • Opis wynagrodzenia: zł brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik działu sprzedaży odczynników chemicznych

    • Katowice

      - Obsługa klienta, sprzedaż odczynników chemicznych, utrzymywanie trwałych relacji handlowych, pozyskiwanie klientów.
      - Godziny pracy: 7:00-15:00.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, inne, kierunek: Chemia
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. średnie kierunkowe: chemia, mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe: chemia. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 1 rok na podobnym stanowisku. Wymagana znajomość obsługi pakietu MS Office, obsługi urządzeń biurowych, umiejętność pracy w zespole.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 4000 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy
  • Referent do spraw sprzedaży

    • Stargard
    • 3 279 zł / mies.

      obsługa klienta, sprzedaż, utrzymywanie trwałych relacji handlowych, pozyskiwanie klienta; praca w godzinach od 07:30 do 15:30

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: sumienność, obsługa komputera ( Microsoft Office), odpowiedzialność, komunikatywność
      • Inne wymagania: wykształcenie średnie/wyższe kierunek chemiczny; staż pracy 1-2 lat; obsługa MS OFFICE

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 279,96 PLN

Pracodawcy w Stargardzie