Czy to Twoja firma?

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe W.I.R. MAJOCH WŁADYSŁAW praca

Złotoryja
Karta pracodawcy D177
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe W.I.R. MAJOCH WŁADYSŁAW najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło badania i rozwój

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe W.I.R. MAJOCH WŁADYSŁAW

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe W.I.R. MAJOCH WŁADYSŁAW

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe W.I.R. MAJOCH WŁADYSŁAW poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe W.I.R. MAJOCH WŁADYSŁAW - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji-pomoc stolarza

    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe W.I.R. MAJOCH WŁADYSŁAW
    • Złotoryja
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obsługa maszyn do obróbki drewna (piła tarczowa, strugarka, frezarka, tokarka); malowanie, bejcowanie, lakierowanie powierzchni drewnianych; przygotowanie gotowych elemmentó (schodów) do montażu oraz ich montaż

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: mile widziane posiadanie umiejętności związanych z zawodem stolarza

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: godz. pracy 8-16
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pomocnik stolarza

    • Złotoryja

      podstawowa obróbka drewna: struganie, szlifowanie, lakierowanie, pomoc stolarzowi w skłądaniu i montażu schodów drewnianych

      Wymagania

      • Inne wymagania: dosiadczenie zawodowe mile widziane, zdolności manualne, umiejętnosć obsługi maszyn stolarskich, prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: zatrudnienie w Złotoryi

Pracodawcy w Złotoryi