CENTRUM POZYTYWNEGO ROZWOJU K.BARSKA, J.TENDAJ s.c. to firma, która od lat prowadzi działalność na rzecz wspierania rozwoju osobistego i zawodowego swoich klientów. Działamy z pasją i zaangażowaniem, oferując szeroki wachlarz szkoleń oraz warsztatów dostosowanych do potrzeb różnych grup odbiorców. Nasza oferta obejmuje zarówno programy skierowane do firm, jak i indywidualne sesje dla osób pragnących zgłębić tajniki samorozwoju.W CENTRUM POZYTYWNEGO ROZWOJU szczególnie ceniimy sobie innowacyjne podejście do nauki. Nasze szkolenia prowadzone są przez doświadczonych ekspertów, którzy łączą teorię z praktycznymi przykładami. Dzięki temu, uczestnicy mają możliwość nie tylko zdobyć nową wiedzę, ale również nauczyć się jej efektywnego zastosowania w życiu codziennym i zawodowym.W ramach naszej działalności kładziemy duży nacisk na indywidualne podejście do każdego klienta. Dzięki rozmowom wstępnym oraz analizie potrzeb, jesteśmy w stanie dostosować programy do oczekiwań uczestników, zapewniając im najlepsze rezultaty. Wierzymy, że każdy człowiek ma ogromny potencjał, który warto wydobyć i rozwijać.Nasze Centrum to także miejsce, w którym stawiamy na wzajemne wsparcie i współpracę. Organizujemy grupy wsparcia oraz spotkania networkingowe, które pozwalają uczestnikom na wymianę doświadczeń i nawiązywanie wartościowych relacji. Wspólne podążanie ścieżką rozwoju staje się łatwiejsze i bardziej inspirujące w gronie osób o podobnych aspiracjach.Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy dzięki nam odkryli nowe możliwości rozwoju i osiągnęli swoje cele. W CENTRUM POZYTYWNEGO ROZWOJU K.BARSKA, J.TENDAJ s.c. jesteśmy przekonani, że każdy krok w stronę pozytywnej zmiany przynosi wymierne korzyści i pozwala na osiąganie pełni potencjału.

Opinie pracowników o firmie CENTRUM POZYTYWNEGO ROZWOJU K.BARSKA, J.TENDAJ s.c. (0)

Tylko wiarygodne opinie. Zależy nam na Twoim zaufaniu, dlatego nie pozwalamy pracodawcom modyfikować treści opinii od pracowników.

Opinia musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Ocena pracodawcy * (oceń wszystkie pozycje)
Atmosfera pracy
Komunikacja i organizacja pracy
Możliwość rozwoju
Wynagrodzenie
Pytanie musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Twój status *
*
Tylko litery i cyfry, minimalnie znaki
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane

Zasady dodawania opinii

Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.

NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:

  • będzie łamać polskie prawo
  • będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
  • będzie niemerytoryczna
  • będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.

Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.

Administrator
Administrator

Nie ma jeszcze opinii o pracy w firmie CENTRUM POZYTYWNEGO ROZWOJU K.BARSKA, J.TENDAJ s.c.. Jeśli jesteś obecnym lub byłym pracownikiem, zachęcamy do podzielenia się swoim doświadczeniem. Twoja opinia pomoże innym lepiej poznać tego pracodawcę.

Opinie o firmie CENTRUM POZYTYWNEGO ROZWOJU K.BARSKA, J.TENDAJ s.c... (4)

4.1

Na podstawie 14 ocen z Google.

artur adamik

artur adamik

Dzień dobry chciałem podzielić się opinią o Pani Justynie Tendaj. Jest to niesamowita osoba z bardzo wysokimi kwalifikacjami. Jeździłem z moim 6 letnim synem do różnych specjalistów i na różne terapie ale nie nic nie pomagało po prostu nie mówił nic i ciężko było w ogóle o wydobycie jakiś dźwięków z niego, tymczasem dzięki umiejętnością Pani Justyny i jej podejściu do Adrianka już po kilku spotkaniach (około sześciu) buzia mu się nie zamyka 😉.Co prawda jest to na razie tylko gaworzenie krzyki i piszczenie ale jak to pójdzie w takim tempie to już nie długo będę mógł z synem porozmawiać o wszystkim i bardzo w to wierzę. Chcę bardzo podziękować Pani Justynie i serdecznie ją polecam

Dodano: 3 miesiące temu

Beata

Beata

Serdecznie polecam panią Justynę Tendaj 🩷ma świetne podejście do dzieci, dużo cierpliwości i zaangażowania. Mój 5 letni syn z chęcią uczestniczy w zajęciach i jest zachwycony. Zajęcia odbywają się w miłej atmosferze,stąd też syn bezproblemowo się odnajduje co nie jest łatwe bo nie każde miejsce akceptuje natomiast profesjonalizm, wiedza oraz wyrozumiałość pani Justynki dają możliwości dla dzieci. Gorąco polecam 🌷

Dodano: 3 miesiące temu

Justyna Więcek

Justyna Więcek

Serdecznie polecam panią Justynę Tendaj, cudowna osoba z ogromnym podejściem do dzieci, mój synek uwielbia do niej jeździć, zrobił szybko postępy w mowieniu. Z kolei córka korzysta z pomocy tamtejszego psychologa, pani Klaudii i też jesteśmy bardzo zadowolone. Z czystym sumieniem polecam tą placówkę ❤️

Dodano: 3 miesiące temu

Michał G

Michał G

Polecamy bardzo panią Justynę,przed trafieniem tutaj byliśmy u dwóch różnych specjalistów(było to co najmniej kilkanascie spotkan).Syn był nieśmiały i wycofany, z obcymi i w przedszkolu praktycznie nic nie mówił. U Pani Justyny syn praktycznie odrazu sie otowrzyl, a co najważniejsze dzięki pracy mowi bardzo wyraźnie.

Dodano: 3 miesiące temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 10.12.2025

Dane firmowe i kontaktowe - CENTRUM POZYTYWNEGO ROZWOJU K.BARSKA, J.TENDAJ s.c...

Informacje zostały ukryte przez pracodawcę.