Czy to Twoja firma?

AUTO AUDEX MACIEJ ROK praca

Kaźmierz
AUTO AUDEX MACIEJ ROK najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Elektromechanik Kaźmierz
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy AUTO AUDEX MACIEJ ROK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AUTO AUDEX MACIEJ ROK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca AUTO AUDEX MACIEJ ROK - oferty archiwalne

  • Mechanik, elektromechanik pojazdów samochodowych

    AUTO AUDEX MACIEJ ROK
    • Kaźmierz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Umowa o pracę na okres próbny

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe
      • Zawody: Elektromechanik pojazdów samochodowych*
      • Inne wymagania: - egzamin czeladniczy uprawniający do wykonywania zawodu
        - pozostałe warunki pracy do uzgodnienia w zależności od kwalifikacji oraz doświadczenia zawodowego kandydata
      • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kaźmierzu