Czy to Twoja firma?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Miladent Przychodnia Stomatologiczno - Implantologiczna Dominik Łoś praca

Gdańsk
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Miladent Przychodnia Stomatologiczno - Implantologiczna Dominik Łoś najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Miladent Przychodnia Stomatologiczno - Implantologiczna Dominik Łoś

Praca alert - powiadomienia

Praca Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Miladent Przychodnia Stomatologiczno - Implantologiczna Dominik Łoś

  • Asystentka stomatologiczna

    Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Miladent Przychodnia Stomatologiczno - Implantologiczna Dominik Łoś
    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Miladent Przychodnia Stomatologiczno - Implantologiczna Dominik Łoś poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Miladent Przychodnia Stomatologiczno - Implantologiczna Dominik Łoś - oferty archiwalne

  • Rejestratorka medyczna

    • Gdańsk
    • Zakres obowiązków

      Umowa o pracę na czas określony

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne, kierunek: asystentka stomatologiczna
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe.
      • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gdańsku