Czy to Twoja firma?

Aneta Machura SALON FRYZJERSKI VISAGE praca

Mierzęcice
Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne
Aneta Machura SALON FRYZJERSKI VISAGE najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Fryzjer Mierzęcice
- w kategoriach zawodowych:
uroda / pielęgnacja / dietetyka

Oferty pracy Aneta Machura SALON FRYZJERSKI VISAGE

Praca alert - powiadomienia

Praca Aneta Machura SALON FRYZJERSKI VISAGE

  • Fryzjer/fryzjerka

    Aneta Machura SALON FRYZJERSKI VISAGE
    • Mierzęcice
    • umowa o pracę
    • część etatu
    Dodana

Praca Aneta Machura SALON FRYZJERSKI VISAGE - oferty archiwalne

    • Zakres obowiązków

      Umowa o pracę na okres próbny

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: fryzjer
      • Inne wymagania: Wykształcenie kandydatów zasadnicze zawodowe - fryzjer lub wykształcenie dowolne w przypadku posiadania ukończonych kursów tematycznych.
        Wymagane roczne doświadczenie w zawodzie
      • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 121 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Mierzęcicach