Hortitech International Sp. Z O.O.

Czy to Twoja firma?

Hortitech International sp. z o.o. praca

Błaszki

FPHU Maryniaczyk – producent innowacyjnego sprzętu do pielęgnacji i zbioru warzyw szklarniowych. W naszej ofercie można znaleźć  produkty takie jak opryskiwacz akumulatorowy ze zwijarką węża lub zbiornikiem na ciecz, wózki transportowe do zbioru warzyw, wózki pielęgnacyjne i serwisowe poruszające się po rurach grzewczych a także wyposażone w hydraulicznie regulowane platformy robocze.

Hortitech International Sp. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Operator maszyn Błaszki
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Hortitech International Sp. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Hortitech International Sp. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Hortitech International Sp. Z O.O.

Siedziba główna w Błaszkach

Praca Hortitech International Sp. Z O.O. - oferty archiwalne

  • OPERATOR WYPALARKI Laserowej do rur i profili

    • Błaszki
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Firma FPHU Maryniaczyk zajmująca się produkcją wyposażenia do szklarni z siedzibą w Domaniew 9a 98-235 Błaszki poszukuje osoby na stanowisko: Operator wycinarki laserowej

      Zakres obowiązków

      - obsługa lasera

      - przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa

      - wykonywanie pracy zgodnie z harmonogramem

      Wymagania

      - wykształcenie zawodowe lub techniczne,

      - doświadczenie na podobnym stanowisku,

      - mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn

      - umiejętności czytania rysunku technicznego,(obowiązkowo)

      - dokładność oraz zaangażowanie,

      - dyspozycyjność

      - gotowość do nauki i rozwoju

      Oferujemy

      Zainteresowanym kandydatom oferujemy:

      - umowę o pracę,

      - odpowiedzialne, samodzielne stanowisko pracy,

      - ubezpieczenie grupowe,

      - atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

      - możliwość rozwoju w nowoczesnej firmie.

      - przyjazną atmosferę pracy

      - stabilne zatrudnienie

Pracodawcy w Błaszkach