Czy to Twoja firma?

PCC Silicium S.A. praca

Łączna

W sercu przemysłu niemetalowych minerałów, PCC Silicium S.A. jest symbolem innowacji i jakości. Nasza podróż rozpoczęła się w latach 70-tych, kiedy to zasoby kwarcytu na Bukowej Górze stały się fundamentem naszej działalności. Od tamtego czasu, nieustannie rozwijamy się, by sprostać wymaganiom dynamicznie zmieniającego się rynku.


Jesteśmy dumni z naszej historii, która obejmuje kluczowe momenty, takie jak otwarcie bocznicy kolejowej w 1977 roku, co znacząco wpłynęło na efektywność naszej logistyki. Przełomowym momentem była zmiana nazwy w 2011 roku, kiedy to dołączyliśmy do międzynarodowej rodziny PCC SE, co otworzyło przed nami nowe możliwości na arenie globalnej.

Nasza oferta to nie tylko kwarcyt przemysłowy czy kruszywa kwarcytowe. Dostarczamy również materiały budowlane sypkie, żwir, proszek kwarcytowy, piasek oraz kamień naturalny. Każdy produkt jest wynikiem zaawansowanego procesu produkcyjnego, który jest regularnie modernizowany, by zapewnić najwyższą jakość.

Znajdujemy się w czołówce branży, a nasza pozycja rynkowa jest efektem nie tylko oferowanych produktów, ale także naszej zdolności do dostosowania się do indywidualnych potrzeb klientów. Nasze korzystne położenie geograficzne oraz infrastruktura transportowa pozwalają na sprawną dystrybucję towarów zarówno drogą lądową, jak i kolejową.

W PCC Silicium S.A. zatrudniamy zespół 68 wykwalifikowanych pracowników, którzy są sercem naszej firmy. To dzięki ich zaangażowaniu i profesjonalizmowi możemy codziennie dążyć do doskonałości.

Jakość naszych produktów i procesów jest potwierdzona wdrożeniem systemu Zakładowej Kontroli Produkcji, co świadczy o naszym zaangażowaniu w zapewnienie bezpieczeństwa i satysfakcji naszych klientów.

Nasze zaangażowanie w ciągłe unowocześnianie i dostosowywanie się do wymagań rynku jest tym, co wyróżnia nas na tle konkurencji. W PCC Silicium S.A. jesteśmy przekonani, że nasza przyszłość jest tak jasna i trwała, jak produkty, które dostarczamy. Zapraszamy do współpracy i bycia częścią naszej nieustannie rozwijającej się historii.

PCC Silicium S.A. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia produkcja / przemysł praca fizyczna

Oferty pracy PCC Silicium S.A.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PCC Silicium S.A.

Mapa PCC Silicium S.A.

Siedziba główna

PCC Silicium S.A. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska