Czy to Twoja firma?

APR SYSTEM Piotr Such praca

Nowiny
APR SYSTEM Piotr Such najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik biurowy Nowiny
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy APR SYSTEM Piotr Such

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca APR SYSTEM Piotr Such

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca APR SYSTEM Piotr Such - oferty archiwalne

  • Pracownik aministracyjno-biurowy

    APR SYSTEM Piotr Such
    • Nowiny
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Umowa o pracę na okres próbny

      Wymagania

      • Inne wymagania: Opis stanowiska:Obsługa forum zrzeszającego motocyklistów - zapewnienie sprawnego funkcjonowania forum, w tym monitorowanie działań użytkowników, utrzymanie i aktualizacja informacji.Wsparcie techniczne użytkowników forum: Udzielanie pomocy użytkownikom forum w zakresie rozwiązywania problemów, pytań i zgłaszanych błędów/ przekazywanie błędów do działu technicznego.
        Obsługa portali społecznościowych zrzeszającej motocyklistów. Prowadzenie działań marketingowych związanych z aplikacją związaną z turystyką off-road i adv.Przygotowywanie treści i grafik na portale społecznościowe.Opracowanie materiałów reklamowych.
        Współpraca w zespole programistycznym: Aktywne uczestnictwo w zespole programistycznym, współpraca przy tworzeniu, testowaniu i wdrażaniu nowych funkcjonalności forum i produktów.;znajomość branży motocyklowej turystycznej/doświadczenie w prowadzeniu blogów czy grup społecznościowych będzie dodatkowym atutem,znajomość facebook, wordpress, kreatywność, analityczne myślenie, wysoka komunikatywność.
      • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie do ustalenia z pracodawcą
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Nowinach